קולנוע

   מה זה קולנוע ביתי? אנחנו נחשפים מדי יום לטכנולוגיה מתוחכמת ,מקרן קול, סאונד בר, קולנוע ביתי. אבל מה זה בעצם צירוף המילים "קולנוע" ביתי". המשמעות הראשונה שעולה לנו בראש, זה קולנוע קטן, התמונה שעולה בדמיון הוא קולנוע קטן ,ישיבה מול המקלט מקרן ,(תמונה) על ספה מרווחת ,פופקורן ביד, שתייה ביד השנייה , סרט טוב ושמיעה טובה . החיים מציפים אותנו בהמון לביטים, חלקם עיצובים חלקם איכותיים אבל איך נדע באמת מה אנחנו יכולים. אז קדימה בוא נתקן כמה טעיות אנושיות בואו נתחיל! קולנוע ביתי מוגדר כמערכת שמע הקפי שמפיצה לפחות  5.1 ערוצים, מערכת סראונד ישנם מערכות של 7.1/ 9.2 /11.2 ערוצים ועוד .... לכל אחד תצורה אחרת. על מנת להרכיב מערכת ,אנחנו צריכים טלוויזיה/מקרן רסיבר 5.1 ערוצים ומעלה ו- 5.1 ערוצי רמקולים. מינימום+
המשך
2 מקדימה להבנת התחושה של הסרט והרקע הכללי. 1 סנטר הוא לרוב לדיבור. 2 סראונד לתחושת רקע ואפקטים אחוריים (לדוגמא ירייה מרחוק וכדומה). 0.1 סאב וופר הוא מתחת לשלם בגלל שהוא עובד על תחום התדרים הנמוכים של השמע ובכיוון טוב תרגישו אותו בבטן.(כמובן שישנם עוד פתרונות למיניהם ) ישנם שיגידו לי *סאונד בר, זה קולנוע ביתי (טעות) .
המשך +
סאונד בר מוציא 2.1 ערוצים ולכן הוא לא קולנוע ביתי הוא מערכת הגברה לטלוויזיה (זה יותר מתקרב להיות סטריאו ). *מקרן קול, זה קולנוע ביתי (נכון) . מקרן קול מוציא לפחות 5.1 ערוצים סאב אלחוטי / פאסיבי אך אין לנו לשכוח מקרן קול הוא פיטרון . אנשים רוכשים מקרן קול כי הוא מדמה לפחות 5.1 ערוצים . כי אין להם הכנות של כבלי רמקולים לסראונד ,כי הם רוצים משהו קטן בחזית ושלא "יכער" את הבית, או כי האישה לא מעוניינת לראות את כל המערכת של הקולנוע ביתי ועוד.. אז בסיכומו של עניין, איך שלא תחליטו ומה שלא תעשו, מערכות קולנוע ביתי נועד לכם ובשבילכם ,כדי שכל דיירי הבית ייהנו ממערכת שמע איכותיות . לפני שקונים מערכת שמע חשוב מאוד להבין את הצרכים שלכם גודל החלל , כבלים לרמקולים, השפעות רעש של החלל ותיאור מדויק של המערכת אחרי איתור הצרכים שלכם להבין שזה הפטרון הנכון בעבורכם וזה מה שאתם רוצים ויכולים להרשות לעצמכם והכי חשוב ליהנות מהתוצאה הסופית כמו כן חשוב מאוד ומומלץ (לבחור בי כמתקין )
הקודם
הבא

מקרני קול / סאונד בר


רסברים לקולנוע ביתי YAMAHA

השתדלנו לעשות לכם את החיים קלים יותר.
השוואה בעברית, של רסיברים לקולנוע ביתי  YAMAHA ,לסדרות שנת 2018 לשנת 2019.
מהסדרה הראשונה עם הרשת
RX-V485 ועד לסדרה הגבוהה RX-A3080.
ישנו מפרט מדויק במוצרים עצמם אך לא כתוב הכל ציינתי רק הדברים החשובים לדעתי 
מצורף גם קישור לאתר העולמי של YAMAHA בנושא קולנוע ביתי.
במידה ותרצו למצוא משהו שחסר בהשוואה שעשיתי
רוב הדברים החשובים מופעים כאן,
אם יש לכם מידע שאתם רוצים לדעת, ולא כתבתי כאן אשמח שתשלחו לי ואנסה לדאוג לכם לזה.
יש לציין כי מותג YAMAHA ברסיברים לקולנוע ביתי לדעתי האישית הוא הכי נוח לתפעול מובן וקל והחיים קלים בזכות אפליקציית השליטה MUSICCAST שמחברת את הבית בקלות ובמהירות.

קישור לאתר העולמי של YAMAHA.

לקרוא את המשך הכתבה וההשואה.

קולנוע ביתי תמונת אווירה
קולנוע ביתי כללי