מדריך מזורז לבחירת מתקני תלייה וזרועות לטלוויזיה

מתקני תליה וזרועות לטלוויזיה הפכו למוצרים שהם מאסט, עם הטלוויזיות הקלות והמתקדמות שנמצאות היום בכל בית. מתקן תליה נכון מאפשר לכם צפיה נוחה יותר. זרוע לטלויזיה יכולה לאפשר לכם צפיה מכל זווית שבה אתם יושבים או שוכבים. 

אבל איך בוחרים את המתקן הכי מתאים לטלוויזיה, לבית ולצרכים שלכם?

סוגים עיקריים של מתקני תליה וזרועות לטלוויזיה

קיימים שני סוגים עיקריים של מתקני תלייה לטלוויזיות:

  1. זרוע לטלוויזיה מתקני זרוע לטלוויזיה משמשים בעיקר כאשר יש צורך בגמישות ותנועתיות של הטלוויזיה, למשל כאשר רוצים שתהיה לכם אפשרות להזיז את הטלוויזיה לצפיה בין שני חדרים קרובים כמו פינת האוכל והסלון. אפשר לצפות בו ממקומות שונים בבית, על ידי הזזה קלה של המכשיר, תוך שמירה על תמונה איכותית וחווית צפייה נוחה. קיימים סוגים שונים של זרועות לטלויזיה, באורכים שונים, עם מספר שונה של מפרקים ועוד.
  2. מתקן תליה לטלוויזיה צמוד קיר מתאים לכל סוגי הקירות – גבס, בטון ובלוקים, זהו מתקן קבוע, שעליו תולים את הטלויזיה כך שהוא נשאר נסתר ולא נראה לעין.

אפשר ללכת לחנות ולקנות מתקן לטלויזיה בעצמכם, אבל חשוב לדעת לפני שאתם קונים, איזה סוג של מתקן תליה לטלוויזיה הכי מתאים לצרכים שלכם. אז איך מחליטים?

מדריך מזורז לבחירת מתקני תלייה וזרועות לטלוויזיה
מדריך מזורז לבחירת מתקני תלייה וזרועות לטלוויזיה

פרמטרים לבחירת מתקן תלייה לטלוויזיה

  • גובה תליה אופטימלי לטלוויזיה כדי לקבוע את הגובה האופטימלי בשבילכם, חשוב לבדוק איפה אתם יושבים או שוכבים בזמן הצפייה ואפילו לשבת או לשכב ממש כדי לסמן את הגובה המדויק ביותר עבורכם. השליש התחתון של הטלוויזיה צריך להיות בגובה העיניים.
  • סוג הקיר עליו תולים את הטלויזיה למעשה אם יש לכם קיר גבס, חשוב לבחור בצורה מאוד חכמה את סוג הזרוע לתלייה ובעיקר – להתקין אותה בצורה מקצועית ומוקפדת, על ידי שימוש בדיבלים וברגים מיוחדים.
  • גודל החדר כאמור, קיימות זרועות לטלוויזיה באורכים שונים ולכן, כאשר החדר הוא קטן יחסית, כדאי לבחור מתקן תלייה שמאפשר לכם לחסוך במקום ולא מצמצם את חלל החדר.
  • גודל ומשקל הטלוויזיה חשוב לבחור מתקן תלייה מתאים וייעודי  לגודל ומשקל של הטלוויזיה כדי להבטיח תליה איכותית, עמידה ובטיחותית. במקרה של חדר קטן כאשר יש גם צורך בגמישות, למשל לסובב את הטלוויזיה 360 מעלות כדי לצפות בה משני חדרים שונים, ניתן להתקין גם עמוד נירוסטה – מתקן איכותי ועמיד, המאפשר גמישות מלאה בסיבוב הטלוויזיה.
  • מנגנון ידני או חשמלי ניתן לבחור כיום גם זרוע לטלוויזיה עם שלט, המאפשרת לכם להזיז את המסך בלי לקום ולהזיז פיזית את הטלוויזיה. מתאים במיוחד לחדרי שינה בהם הטלוויזיה תלויה מהתקרה למשל.

לסיכום, קיים מגוון אפשרויות רחב ביותר של התקנה ותליה של הטלוויזיות בבית. לבחירה מדויקת של מתקן תליה מתאים ולהתקנה מקצועית שלו בבית – צרו איתנו קשר ונשמח לעזור

עכשיו אתם מוכנים לבחור מתקני תלייה וזרועות לטלוויזיה שיהיו מושלמים עבורכם:

צרו איתנו קשר

הגיע הזמן לשפר את איכות החיים ולהנות ממתקני תלייה וזרועות לטלוויזיה!

איכות בכל מקום ומטרה שאנחנו נוגעים בה.

לבחור נכון

תשאירו פרטים