הבדלים בין הזרועות לטלוויזיות מסכים

זרועות למסכים הן אלמנט חובה כיום – בעידן הטלוויזיות הדקיקות. 

בין אם אתם רוצים לתלות את הטלוויזיה מהתקרה בחדר השינה, על הקיר בסלון או על עמוד מסתובב בין המרפסת לבין המטבח – אתם חייבים להכיר את הסוגים השונים של זרועות למסכים, או זרועות לטלוויזיה.

אז מהם הסוגים השונים של זרועות למסכים ומה ההבדלים ביניהם?

זרוע חשמלית לטלוויזיה

זרוע חשמלית יכולה להיות תקרתית או מותאמת לקיר, אבל יש לה יתרון אחד שאי אפשר להתעלם ממנו – אתם יכולים לשלוט עליה עם שלט רחוק, להזיז ולכוונן אותה ללא מאמץ ובלי לקום במיוחד לטלוויזיה.

זרוע תקרתית למסך הטלוויזיה

זוהי זרוע לטלוויזיה או מסך, שתולים מהתקרה. בדרך כלל מתאימה לחדרים קטנים כי היא מאפשרת לחסוך מקום, אבל היא מתאימה גם למי שרוצה לצפות במסך בשכיבה מהמיטה. 

קיימות זרועות תקרתיות בגדלים שונים, מותאמות למשקלים שונים של מסכים, עם רמות גמישות שונות המאפשרות לכוון את המסך לזוויות שונות, עם או בלי שלט.

מתקן תליה תקרתי

מתקן תליה תקרתי הוא עוד אפשרות לתלות את הטלוויזיה מהתקרה, אבל עם מוט מיוחד להסתרת הכבלים. כאן אין שלט ויש פחות גמישות של תנועת הזרוע, אבל התליה מאוד אסתטית ונקיה.

הבדלים בין הזרועות למסכים
הבדלים בין הזרועות למסכים

זרוע מפרקית למסכים

זרועות מפרקיות מתאימות לתלייה של מסך על הקיר. 

ניתן לבחור את סוג הזרוע בהתאם למשקל המסך, בהתאם לרמת התנועה שאתם רוצים ורמת הגמישות של הזרוע – יש זרועות שיכולות להסתובב 180 מעלות ויש כאלה שהרבה פחות.

קיימות גם זרועות אחרות המאפשרות להרחיק את המסך מהקיר למרחק של עד 100 ס”מ ואחרות למרחק יותר קצר ויש גם זרוע מפרקית עם אחריות לכל החיים.

מתלה לטלויזיה צמוד קיר

מתקן תליה למי שלא מחפש להרחיק את הטלוויזיה מהקיר, אלא לתלות אותה בצורה בטיחותית ומקובעת, צמוד לקיר. ניתן גם למצוא מתקנים צמודי קיר עם אפשרות להטייה קלה של המסך כלפי מעלה ומטה.

מתאים לחדרים בהם יש מקום מצומצם ולא ניתן להרחיק את הטלוויזיה מהקיר, או כאשר רוצים לצפות בטלוויזיה מהמיטה בחדר שינה מרווח.

עמודי נירוסטה לטלוויזיה

במקומות בהם יש חלל מצומצם, או כאשר רוצים לאפשר סיבוב מלא של הטלוויזיה בין שני חדרים שונים בבית, עמוד נירוסטה לטלוויזיה הוא פתרון אידיאלי.

ניתן להתקין את העמוד מהרצפה עד לתקרה או עד הגובה הרצוי לכם. את הטלויזיה מתקינים עם העמוד ולכן אין צורך להצמיד אותה לקיר, או לתקרה. ניתן לסובב אותה לכל כיוון רצוי ולהתקין אותה בכל מקום שמתאים לכם.

לסיכום, כל זרוע שבה תבחרו כדי לתלות את המסך שלכם יכולה לענות על הציפיות שלכם בצורה מדויקת, או לתפקד קצת פחות טוב ממה שציפיתם – בהתאם לרמת המקצועיות של ההתקנה. צוות Custom-Pro מקפיד להתאים לכם את הזרוע המדויקת ביותר וגם לספק לכם שירות התקנה מקצועי ומדויק. צרו קשר לקבלת מידע נוסף!

הגיע הזמן לשפר את איכות החיים ולהנות מזרועות איכותיות למסך

איכות בכל מקום ומטרה שאנחנו נוגעים בה.