איך לבחור רמקולים שקועים למשרד?

לפעמים נדמה כי המציאו רמקולים שקועים למשרדים . מקומות בהם מתקיימת קבלת קהל מחייבים אסתטיקה ברמה גבוהה ולכן לרוב לא תמצאו רמקולים רצפתיים או שולחנים במשרדים אלא רמקולים שקועים בתקרה, או בקיר, או במקום נסתר אחר. 

 

המוסיקה, או הכריזה בוקעת מנקודה בלתי נראית, אבל באיכות סאונד גבוהה, מנעימה את זמנם של לקוחות בחדר ההמתנה, ממתגת את בית העסק בתור מקום איכותי, שמציע חווית ביקור (ועבודה) ברמה גבוהה. אז בואו נתמקד בלעזור לכם לבחור לכוון את הסאונד למשרד שלכם.

לבחור רמקולים שקועים למשרד עוד בשלב התכנון

קיים מגוון רחב מאוד של רמקולים שקועים למשרד ובכלל.  ניתן לחלק אותם לפי צורה – עגולים או מרובעים. לפי מיקום – בתקרה או בקיר. וגם לפי איכות הסאונד, עוצמה, גודל ועוד.
אבל לפני הכל – כדאי לבחור רמקולים שקועים למשרד בעזרת בעלי מקצוע, עוד בשלבי התכנון של המשרד, כדי להבטיח בחירה והתקנה איכותית, אסתטית ואופטימלית של הרמקולים.

באיזה צורה של רמקול נבחר

במקומות כמו משרדים ובתי עסק, בדרך כלל מקובל להתקין רמקולים שקועים עגולים.
ראשית, בגלל העיצוב – הוא נחשב אלגנטי ויוקרתי למראה, יותר מאשר רמקול מרובע, או מלבני.
בנוסף, רמקול מלבני בדרך כלל מתאים לקירות ולא לתקרה, לצורך האזנה למוזיקה, או מערכת קולנוע ביתית ולכן, לא בהכרח מתאים למשרד.

מספר האלמנטים במשרד

בחירת מספר הרמקולים השקועים תלוי במספר גורמים, המשפיעים ישירות על הבחירה הנכונה:

  • מבנה המשרד האם מדובר על חלל אחד קטן, או חלל גדול? האם החלל מפוצל, מלבני, בצורת ר’, או מחולק למספר משרדים קטנים? כאשר מדובר על חלל אחד קטן ומרובע, אין בעיה להתקין רמקול שקוע סטריאופוני אחד במרכז התקרה, כי הוא מספק פיזור טוב מספיק של הסאונד בכל החלל.
    אבל בחללים מורכבים, או גדולים יותר, כדאי לשקול התקנה של מספר רמקולים.
  • עוצמת סאונד דרושה רמקול גדול יותר לרוב מספק גם סאונד עוצמתי יותר, אך כך גם מספר רמקולים מפוזרים בחלל. בחירת עוצמת הסאונד הרצויה תלויה בגודל החלל, במרחק הרמקול ממרכז החלל וכן בשימוש המיועד לרמקול – כריזה, מוזיקת רקע וכן הלאה.
  • איכות השמע פיזור מספר רמקולים בחלל מאפשר פיזור איכותי ונקי יותר של הצליל. גם כאן הבחירה תלויה באיכות שאתם רוצים לצד השימוש המיועד לרמקול.

בחירת רמקולים שקועים לפי סוג היצרן

קיים בשוק מספר לא מבוטל של יצרני רמקולים שקועים למשרד ובכלל. בחירה בין היצרנים השונים משפיעה על רמת עמידות, על איכות הסאונד, על המחיר ועל אלמנטים חשובים נוספים, שכדאי לקחת בחשבון.

לסיכום, בחירת רמקולים שקועים למשרד תלויה בגורמים שונים, או מאפיינים שונים של סוגי רמקולים שקועים – גודל, צורה, יצרן ועוד. כדי לבחור את הרמקולים המתאימים ביותר לצרכים, לתקציב ולמשרד שלכם – כדאי להתייעץ עם המומחים. צרו קשר למידע נוסף!

צור איתי קשר .

הגיע הזמן להתחדש ברמקולים שקועים למשרד?

מגוון רחב של רמקולים שקועים למשרד מכל המותגים המובילים!

לבחור נכון

תשאירו פרטים