מקרנים לגינה - מידע מזורז למתעניינים

השקעתם בפינת ישיבה מפנקת, גינה מעוצבת ויפה מתחשק לכם לשבת בבריכה ולצפות בסרט ביום קיץ חם? או לארגן אירוע משפחתי חגיגי בגינה? אם כן אז מקרן לגינה הוא התשובה.

התקנה של מקרן בבית לקוח

מה חשוב לדעת ואילו דגשים שווה לבדוק?

מקרנים לגינה נועדו לפעול בסביבה פתוחה הנמצאת תחת כיפת השמים, בסביבה פחות מוגנת וסגורה ולכן יש מספר מאפיינים חשובים שכדאי לבחון לקראת בחירת מקרן לגינה, להלן הרשימה: 

1. עוצמת הארה

 Ansi Lumens – יכולה לשנות משמעותית את איכות הצפייה במקרים שיש אור בחוץ, כדי שלא לפגוע באיכות התמונה. רצוי לבחור עוצמה גבוהה כמובן.

2. ניידות

מקרן שניתן לנייד אותו מהבית והחוצה עשוי להיות עדיף בתור מקרן לגינה, גם כדי להגן עליו מפני פגעי מזג האוויר והלכלוך לטווח ארוך וגם כדי לצמצם את האפשרות לגניבת המכשיר.

3. עמידות בפני מים

 קיימים מקרנים עמידים בפני מים ובפני פגעי מזג האוויר. במקרים מסוימים זה עלול לבוא על חשבון איכות ההקרנה ואין ספק כי מקרן עמיד בפני מים יהיה גם יקר יותר, אך זו בהחלט אופציה.

4. יחס ניגודיות

 כאשר מציבים מקרן בחוץ בתנאי תאורה שאין לכם שליטה בהם, כדאי לבחור מקרן בעל יחס ניגודיות גבוה יחסית, שיוצר תמונה חדה יותר וברורה יותר, וייתן גם מענה במקרים של זווית צפיה לא אופטימלית.

5. מרחק הקרנה 

מקרנים שונים מסוגלים לספק תמונה איכותית ממרחקי הקרנה שונים. חשוב לבחור מקרן מתאים למרחק בין מיקום המקרן לבין המסך בגינה שלכם.

6. עם או בלי חיבור רמקולים לגינה 

רוב המקרנים מגיעים עם רמקול מובנה, שמספק סאונד באיכות בסיסית. חשוב לבדוק אם הסאונד הזה מספיק לכם או שכדאי להתקין גם רמקולים לגינה, או לפחות לחבר את המקרן לרמקול איכותי יותר לפי הצורך.

7. התקנה – איפה אתם רוצים להציב את המקרן?

האם הוא מתוכנן להיות מותקן על תקרת הפרגולה? או בחלל פתוח ואז תצטרכו להציב אותו על שולחן או סטנד כלשהו? בנושא ההתקנה חשוב להתייעץ עם בעל מקצוע מנוסה.

8. חיבור למדיה

בדקו מראש אם המקרן מגיע עם חיבור מתאים למדיה שממנה אתם משדרים את הסרט למקרן – בין אם זה מחשב, או טלפון חכם, שירותי סטרימינג, או התקן זיכרון ועוד.

לסיכום, מקרן לגינה יכול להיות תוספת נפלאה לאיכות וסגנון חיים כמו שאתם רוצים – בבית או בעסק. אבל חשוב לבחור מקרן מתאים ואיכותי ולא פחות חשוב – להתקין אותו בצורה מקצועית, שתאפשר לכם למקסם את ההנאה מהרכישה החדשה. 

צוות Custom-Pro מציע ייעוץ מקצועי לבחירת מקרן לגינה, כולל ציוד נלווה והתקנה איכותית על ידי בעלי מקצוע מנוסים. צרו קשר למידע נוסף!

הוסיפו חוויה לגינה שלכם עם רמקולים מותאמים

הגיע הזמן לבחור רמקולים שמתאימים לכם לגינה שלכם
הפיקו את המקסימום מהחצר / גינה  וחבקו את החיים תנו להם פאן.

הגיע הזמן לשפר את איכות החיים ולהנות ממקרנים איכותיים לגינה

איכות בכל מקום ומטרה שאנחנו נוגעים בה.