התאמת סוג מתלה לטלוויזיה

מתלה לטלוויזיה, או מתקן תלייה לטלוויזיה לסוגים שונים של טלוויזיות, ממיטב היצרנים בעולם, עם התקנה מקצועית לטווח ארוך עושים רק עם Custom-Pro!

מתקן תלייה לטלוויזיה הוא לפעמים כל מה שצריך כדי להפוך את הסלון שלכם לקולנוע קטן ולתת לכם ליהנות מצפייה באיכות גבוהה במיוחד. אבל איך בוחרים מתקן תלייה מתאים לטלוויזיה שלכם וגם איך מתאימים אותו לחדר וזווית הצפייה? המומחים של Custom Pro עם כל התשובות!

רגע לפני התקנת זרוע לטלוויזיה – איך בוחרים?

כדי לבחור מתקן תלייה מתאים לטלוויזיה שלכם צריך לבדוק מספר גורמים, המשפיעים ישירות על הבחירה הנכונה:

  • גודל ומשקל הטלוויזיה.
  • סוג הקיר – גבס, בטון, או עץ.
  • זווית הצפייה הרצויה כדי שלא יכאב לכם הצוואר – האם אתם צופים מהמיטה בחדר השינה בשכיבה, או מהספה בסלון בישיבה?
  • האם אתם צריכים מתקן לתליית טלוויזיה על הקיר או התקנת טלוויזיה מהתקרה?
    כמו שאתם רואים, יש שיקולים שונים שכדאי לבדוק לפני בחירת מתלה טלוויזיה. אז מה מתאים למה?
התאמת סוג מתלה לטלוויזיה
התאמת סוג מתלה לטלוויזיה

מתקן לתליית טלוויזיה על הקיר או התקנת טלוויזיה מהתקרה - מה עדיף?

את זווית הצפייה, מהתקרה או מהקיר, כדאי זווית ומרחק הישיבה והשכיבה שלכם מול המסך. מעבר לכך, מתקנים שונים מתאימים לתנאי התקנה שונים:

התקנת זרוע לטלוויזיה

מתקן זרוע מתאים במיוחד כאשר רוצים לתלות את הטלוויזיה באופן שיאפשר לכם גמישות בזווית הצפייה. קיימים סוגים שונים של מתקני זרוע לטלוויזיה, אותם אפשר להתאים לפי גודל הטלוויזיה ולפי רמת הגמישות הרצויה.

מתקן זרוע מפרקית לטלוויזיה

זרוע מפרקית מגיעה עם מספרים משתנים של מפרקים, כדי להתאים את המתקן תלייה לטלוויזיה לפי גודל המכשיר, לפי מרחק רצוי מהקיר ולפי רמת הגמישות הרצויה לכם בהזזת הזוויות של המסך.

מתקן זרוע חשמלית תיקרתית למסכים

רוצים לצפות בטלוויזיה בשכיבה מהמיטה? רוצים שתהיה לכם אפשרות להזיז את המסך בלי לקום? זאת הזרוע המתאימה לכם. צפייה נוחה בזווית שכיבה בלי להתאמץ וגם שלט רחוק שמזיז לכם את הטלוויזיה בזווית הרצויה.

מתקן צמוד קיר של ברקן לטלוויזיה

מתלים לטלוויזיות עם שטח אחיזה גדול במיוחד, עמידים וחזקים מאוד, כי אין בהם חלקים שיכולים להישבר או להתקלקל. מתאים גם למסכים גדולים וכבדים, אך מתאים בעיקר לצפייה בישיבה מהספה בסלון, כי אין בו את הגמישות של זרוע מפרקית, או חשמלית.

מעלית מרהיט לטלוויזיה

פתרון יצירתי ומיוחד להסתרת הטלוויזיה בתוך מזנון או רהיט אחר. מתקן מונע על ידי שלט, עולה ויורד בלחיצת כפתור, כדי להוריד את המסך לתוך שקע מותאם בתוך הרהיט ולהעלות אותו החוצה כשרוצים לצפות.

עוד מאמר שיכול לעזור לכם אם תרצו להתקין לבד.

כדי לדעת איך להתקין זרוע לטלוויזיה מסתובבת, צריך לדעת איזה סוג של זרוע לטלוויזיה יש לכם, איזו טלוויזיה, מה המשקל שלה, איזה סוג של קיר יש בבית ועוד.

לכן, רגע לפני שאתם מחפשים הנחיות להתקנת זרוע לטלוויזיה מסתובבת, קבלו את המידע הבסיסי והחשוב בנושא, שיעזור לכם להתקדם (ולהתקין טוב יותר את הזרוע).

קרא עוד – >>

לסיכום, מגוון עצום של פריטים, אביזרים ומוצרי אודיו ווידיאו יוקרתיים ממיטב היצרנים בעולם מחכה לכם אצלנו בחנות. רוצים מתקן תלייה לטלוויזיה בהתאמה אישית? מעוניינים לקבל התקנה מקצועית, איכותית ועמידה לטווח ארוך על ידי מתקין מקצועי? דברו איתנו למידע נוסף!

צרו איתנו קשר !

הגיע הזמן להתאים סוג מתלה לטלוויזיה?

מגוון רחב של סוגי מתלים טלוויזיה 

מכל המותגים המובילים!

לבחור נכון

תשאירו פרטים