רמקולים שקועים מומלצים

בשנים האחרונות כולם רוצים רמקולים שקועים – בבית או בעסק, בקיר עץ או תקרת בטון, במשטח גבס – רמקולים שקועים מומלצים תורמים ליצירת עיצוב חלק ונקי, משתלבים באופן אסתטי בכל סוג של חלל ומעניקים איכות גבוהה של סאונד!

אז איזה סוגים של רמקולים שקועים מומלצים ואיך תבחרו את הסוג שלכם?

מהם רמקולים שקועים?

רמקולים שקועים תפסו את מקומם בשנים האחרונות בתור הפתרון האלגנטי והאסתטי ביותר להתקנת מערכות סאונד איכותיות.

בזכות התפתחויות טכנולוגיות עדכניות, רמקולים שקועים מומלצים כבר אינם מתאימים רק לאולמות גדולים, כי טווח המחירים הרחב, לצד מגוון אפשרויות בחירה, דגמים ויצרנים, מאפשר כיום לכל אחד למצוא רמקולים שקועים מתאימים לצרכים ולנתונים שלו.

לכן אפשר למצוא טכנולוגיה איכותית וידידותית כיום כמעט בכל בית עסק וגם בבתים רבים, המבקשים פתרון אלגנטי ואסתטי להתקנת מערכת סאונד איכותית.

סוגי רמקולים שקועים

רמקולים שקועים מומלצים הם הסוג המבוקש ביותר, אבל בתוך ההגדרה הרחבה הזו, אפשר למצוא רמקולים שקועי תקרה, או רמקולים שקועים בקיר ואפילו רמקולים שקועים מתחת למים, לשימוש בבריכות שחייה ובריכות טיפוליות.  רמקולים אלה מאפשרים לכם לעצב את חלל העסק או הבית באופן אופטימלי, גם אם הוספת רמקולים לא נלקחה בחשבון בעת התכנון המקורי של המבנה.

הם מאפשרים לכם להשאיר את העיצוב הקיים, בלי לערוך בו שינויים, או תוספות שיכולות לפגוע במראה העיצוב הרצוי של החלל, וגם בלי לוותר על סאונד באיכות ועוצמה גבוהה מאוד. ניתן למצוא רמקולים שקועים בעיצוב עגול, או מלבני. לצורך התקנה יש להכין להם גומחה בגודל המתאים, בצורה המתאימה.  רוב הרמקולים השקועים הם רמקולים פאסיבים שלא צריכים חשמל ישירות ממערכת החשמל אלא מתחברים למערכת הסאונד או הקולנוע, שמזינה אותם.

התקנה של רמקול שקוע מאפשרת הסתרה של אלמנטים שונים, כדי לשמור על האסתטיקה וכך נשמרת צורה ישרה וחלקה של הקיר, או התקרה, בלי לפגום במראה האחיד.

רמקולים-שקועים-מומלצים-במטבח
רמקולים-שקועים-מומלצים-גם-במקלחת
אדרכלית עדי סגל Ediarch

איך בוחרים רמקולים שקועים?

המגוון הגדול עשוי ליצור בלבול, למי שאינו מקצועי. לכן, אנשי מקצוע מייעצים לגבי בחירת הסוג המתאים של רמקולים שקועים תוך התייחסות למספר שיקולים:

  • עוצמת סאונד מבוקשת בהתאם לגודל החלל ומיקום הרמקול בחלל
  • איכות הסאונד המבוקשת בהתאם לדגם וליצרן
  • שימושים מבוקשים – לצורך מערכת קולנוע ביתית, האזנה למוסיקה לצורכי פנאי, או עבודה ועוד.
  • סגנון העיצוב הקיים בחלל, או סגנון עיצוב מבוקש
  • יכולת פיזור הצליל בהתחשב בצורת המבנה.
  • מיקום הרמקול – בסלון, או בחדר שינה, במרפסת, בחצר או בתוך הבריכה
  • תקציב

לסיכום, בחירת רמקולים שקועים מומלצים היא בחירה עדכנית ומשתלמת ולכן אפשר להבין למה היא הפכה לבחירה נפוצה בשנים האחרונות. מגוון רחב של מחירים, דגמים ויצרנים מאפשר לכם לבחור את הדגם המושלם לצרכים שלכם.

לצורך בחירה אופטימלית של הרמקולים המתאימים ביותר להעדפות ולצרכים שלכם – מומלץ להתייעץ עם המקצוענים שלנו! צרו קשר או השאירו פרטים ונחזור אליכם!

עכשיו אתם מוכנים לבחור רמקולים שקועים לסלון שיהיו מושלמים עבורכם:

זוג רמקולים שקועים CCM362 של היצרנית הבריטית Bowers & Wilkins.

Monitor Audio C280 רמקול שקוע איכותי לכל חלל

זוג רמקולים שקועים מסגרת אלגנטית

רמקולים שקועים מלבניים 6″ איכותיים מצוינים לשמיעה

צור איתי קשר .

הגיע הזמן להתחדש ברמקולים שקועים לבית?

מגוון רחב של רמקולים שקועים מכל המותגים המובילים!

לבחור נכון

תשאירו פרטים