זרועות מיוחדות לטלוויזיה - לאיזה שימושים הן יכולות להתאים?

למרות השימוש הגובר במסכים אישיים, טלוויזיות הן עדיין מרכז ההתרחשות החברתית והמשפחתית בבתים רבים.
לכן יש חשיבות רבה למיקום שלהן, לנוחות הצפייה ולאופן ההתקנה. 

על כל אלה אחראיות זרועות לטלוויזיה ומתקני תליה לטלוויזיה, המיועדים לעזור לכם למקם את הטלוויזיה באופן אופטימלי – בכל חדר בו היא נמצאת.

צוות Custom-Pro מסבירים: אילו סוגים של זרועות מיוחדות לטלוויזיה אפשר למצוא ואיך בוחרים את הסוג המתאים לכם?

מתלה לטלויזיה צמוד קיר

מתלה לטלויזיה צמוד קיר הוא אחד הסוגים הנפוצים ביותר של זרועות.
הוא מגיע לפעמים בצורת זרוע צמודת קיר לטלוויזיה. המטרה העיקרית של זרוע מסוג זה היא לספק שטח אחיזה גדול ככל הניתן לטלוויזיה ולקיר ולהצמיד את המסך קרוב לקיר.

קיימים מתלים המסוגלים לעמוד במשקלים שונים ואף לנוע במרחקים שונים וזוויות שונות מהקיר – בהתאם לצורך.

עמודי נירוסטה למסכי טלויזיה הם בין האפשרויות היותר מיוחדות וחדשניות של זרועות מיוחדות לטלויזיה. הם מספקים מראה חדשני ויוקרתי לכל מקום בו הם מותקנים, אבל גם פותרים בעיות של מיקום, עמידים מאוד בפני חלודה וקילופי צבע, נראים מדהים ומאפשרים לסובב את הטלוויזיה בזוויות שונות לפי הצורך.

קיים מגוון רחב של עמודי נירוסטה לטלוויזיה – אישיים או אוניברסליים, מותקנים מתחת לרצפה או לפרקט או מעליהם, עם אפשרות סיבוב 360 מעלות, עם אפשרות הטיה למעלה ולמטה, תוך שמירה על איכות המוצר וללא רעשים.

זרועות מיוחדות לטלויזיה
פוסט :עמוד לטלוויזיה זרוע לטלוויזיה: יתרונות, בחירה נכונה והמלצות.
זרועות מיוחדות לטלויזיה
פוסט : עמודים למסכי טלוויזיה.

זרוע חשמלית תקרתית לטלוויזיה

זרוע חשמלית תקרתית היא פתרון אופטימלי להתקנת טלוויזיה בחדרים עם תקרה נמוכה, או משופעת, כי הזרוע נצמדת לתקרה כשהיא נסגרת וכך חוסכת מקום.

כאשר הטלוויזיה פועלת ואתם רוצים להניע את הזרוע לזוויות שונות, אתם פשוט משתמשים בשלט מותאם ויכולים לכוון את הטלוויזיה כדי שיהיה לכם נוח לצפות בה מכל מקום בחדר. 

ניתן למצוא זרועות תקרה חשמליות בהתאמה למסכים בגדלים שונים ומשקלים שונים, בשילוב מנגנונים מיוחדים כמו עצירת רעידות וכן מנוע איכותי וחזק, עמיד לטווח ארוך.

זרוע חשמלית תקרתית ל 75"
זרועות מיוחדות לטלויזיה - לאיזה שימושים הן יכולות להתאים?

מעלית מרהיט לטלוויזיה

מעלית מרהיט היא אחד הפתרונות היצירתיים והמיוחדים להסתרה לא רק של הזרוע לטלוויזיה אלא של כל המסך – בתוך רהיט או מזנון. מתקינים את המתקן המיוחד הזה בעזרת נגר וכך, כאשר רוצים להפעיל את הטלוויזיה היא עולה מתוך הרהיט עד שהמסך נחשף בצורה מלאה ומאפשר לכם לצפות.
לאחר מכן, הטלוויזיה יורדת לאט בחזרה לתוך המסתור שלה.

מעלית מרהיט לטלוויזיה
מעלית מרהיט זרוע מיוחדת

זרוע מפרקית לטלוויזיה למרחקים שונים

קיימות זרועות מפרקיות באורכים שונים, בגדלים שונים, עם מספרים שונים של מפרקים, עם יכולת נשיאה של משקלים שונים. אלה מאפשרים לכם להטות את המסך כלפי מעלה או למטה ולצדדים, וכן לבחור את המרחק הרצוי מהקיר, או התקרה.

הזרוע הדו מפרקית הנמכרת ביותר בישראל.

יציבה וחזקה למסכים גדולים 

זרוע שמתאימה למסכים עד 60″  

לסיכום, Custom-Pro מציעים מגוון רחב, איכותי וייחודי של זרועות מיוחדות למסכים. כל מה שצריך לעשות זה ליצור איתנו קשר לצורך התאמה אישית מושלמת. רוצים לדעת איך בוחרים את הזרוע המתאימה לטלוויזיה שלכם? דברו איתנו!

עכשיו אתם מוכנים לבחור זרועות מיוחדות לטלויזיה שיהיו מושלמות עבורכם:

הגיע הזמן לשפר את איכות החיים וצפות במסך בנוחות ובקלות

איכות בכל מקום ומטרה שאנחנו נוגעים בה.